PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=342514}

11 września: Niewygodne fakty

Loose Change 2nd Edition
7,4 5 802
oceny
7,4 10 1 5802
11 września: Niewygodne fakty
powrót do forum filmu 11 września: Niewygodne fakty

SCREW LOOSE CHANGE, wyjaśni jaką manipulację tworzono w Loose Change i udowodni że nie wolno wierzyć wszelakim kupom gówna zamieszanym w internecie jak loose change. Loose change ma za zadanie wyłączyć logike i wtłoczyć bzdurę.

Bonus

Rozwijam filmik Debunking Screw Loose Change na YT

ocenił(a) film na 10
Bonus

Nie znalazłem żadnego z tych tytułów, ani na YT, ani na Flmwebie, ani na Google; żadnego filmu, ani analizy. Podejrzane, że podajesz tytuły, których nie można znaleźć.

Nie wierzyłem w konspiracje do niedawna, ale merytoryczność i argumentacja olbrzymiej ilości przesłanek mnie wprowadziła w olbrzymi sceptycyzm.

Co więcej, szukając analizy i obalenia wszystkich konkretnych i brzmiących bardzo logicznie arguentów Loose Change, napotykam się jedynie na puste zdania, nie odnoszące się do merytoryki.

jfjsas07

To dziwne czy ty umiesz używać google w ogóle? Wpisałem debunking screw loose change i na liscie wideo jest jedenastą pozycją
debunking screw loose change: the movie w 7 częsciach na kanale Citzen. Na liście jest też przetłumaczona na polski wersja o innym tytule. Oraz wiele analiz teorii spiskowych o 9/11 z Loose Change właśnie.
Nie umiejąc odszukac filmu na google po pełnym tytule jakie ty argumenty mógłbyś zaoferować?

Zdajesz sobie sprawę że samo Loose Change sobie zaprzeczyło? Jeżeli uważnie ogladałeś ze zrozumieniem to proszę podaj mi ze dwa przykłady zaprzeczeń z tego filmu. pierwszy to np samolot z pentagonu. Co jest na opisywane na jego temat, a jakie zdjecia są widzowi przedstawione? To szybka zagadka dla uważnych i myślących

ocenił(a) film na 10
Bonus

W błąd mnie wprowadził tekst "Debunking Screw Loose Change", nie znalazłem po krótkim researchu niczego o tejże nazwie, ani w Google, ani YT, ani na Filmwebie. Sama nazwa "Debunking SLC" z angielskiego, oznaczałoby, że ktoś obala argumenty z właśnie "Screw Loose Change", a nie z LC, co mnie zdziwiło.

Po Twoim komentarzu, poszukałem dokładniej "Screw Loose Change", w końcu znalazłem, ale nie w pierwszej 20-tce, szukając po angielsku w Google. Kanał Citzen z tym filmem też mi się nie pojawił, na YT, ani w Google. Nie wiem czy to dlatego, że nie jestem w Polsce. Poza tym to co się wyświetla jednemu w Google, nie musi wcale wyświetlać się drugiemu, ale to nieważne: znalazłem pełny film SLC (3 godziny) na jednym amerykańskim kanale YT i uważnie obejrzałem.

Odpowiem Ci chętnie na argumenty SLC pod drugim postem, żeby nie rozdwajać się na dwóch postach.

jfjsas07

Twoja "analiza" jest wręcz komiczna bo kompketnie bezużyteczna. Pasuje do obrazu naiwnosci jaki juz pokazales. Rozumiem z wypowiedzi, że nie znalazleś Debunking Screw Loose Change ani w YT ani poprzez google. nie wiesz co zawiera więc nie odpowiesz na zawarte w nim argumenty. Spoko to potwierdza, że są one słuszne. PS: O filmie Screw Loose Change nie mówię o co ci wiec chodzi. O nieumiejetnosc szukania na YT i Google? czyżby film był dla ciebie jako dziecka zablokowany?

ocenił(a) film na 7
Bonus

I NIE -nie jestem foliarzem, wręcz sądzę, że ty jesteś skoro się łapiesz jak dziecko na wszystko. Wystarczy mieć mózg i go używać.

AlexRener

łapiesz na wszystko to znaczy nie złapalem sie na ten film i wyjaśniam kłamstwo w nim? Czy o co chodzi? Wiesz pod jakim filmem komentujesz?

jfjsas07

Mi wypada Debunking Screw Loose Change przetlumaczone prawie od razu w google w zakładce Wideo. Tobie jakie wyniki wypadły?

ocenił(a) film na 7
Bonus

Gdzieś tam już pisaliśmy. Nie wdając się w dalszą polemikę, polecam zainteresować się postacią Larry Silversteina. Dogłębnie.

Krzypur

Lary Silverstein co? Jakas o nim polemika bo w powyższym filmie niezłe bajki są także z jego udziałem. Czysta propaganda dopasowanie osoby do bajki. Przy tym udało się wyczytać, że treści w filmie same sobie zaprzeczają? To tak w kwesti dogłębnej.

Krzypur

Czy to aby nie w tym filmie błednie tłumaczą słowa Larrego Silversteina i dodają fikcyjny kontekst? Serdecznie polecam ten fragment z filmu gdzie przypisywane są fałszywe treści do osoby i na dowód przedstawiają fałszywie tłumaczone zdanie z angielskiego na angielski. Widać, że prawdziwi foliarze z foli robili film. Choć robili kanadyjczycy może amerykańskiego nie rozumieli.

ocenił(a) film na 7
Bonus

Nie. Nie foliarze. Trzeba być naiwnym, żeby twierdzić, że nie ma spisków na świecie. Pomijajac, że już cała masa okazała się prawdą, a w przyszłości kolejne ukażą jak i nie ukaże wiele. Nie - nie są sprawy oczywiste. Są dziwne. Bardzo dziwne.
Dziwne jest, że przez 10 poprzednich lat były nieubezpieczone a 6 tygodni wcześniej nabył je Larry i ubezpieczył.
Dziwne jest że NORAD miał tego dnia ćwiczenia związane z porwaniem samolotów.
Dziwny jest sposób zawalenia się WTC7 w tym biur SEC.
Dziwny jest fakt, że Rumsfeld dzień wcześniej mówił o zagubionych 2.4 ichniego tryliona dolarów, i to, że w Pentagonie zgineli akurat pracownicy księgowości.
Dziwny jest fakt że Bill Cooper mówił, że zwalą na Bin Ladena przed 9.11, a niedługo potem zginął.
Dziwny jest fakt aresztowania 5 osób i ich późniejszego wypuszczenia przez East Rutherford Police.
Dziwne jest co wtedy robił Klaus Schwab w Nowym Jorku.
Dziwne jest co mówi o zamachach były prezydent Włoch Francesco Cossiga.
Dziwne jest co spotkało Philipa Marshalla.
Dziwne jest to, że wieże i tak trzeba było wyburzyć i pokryć koszty wyburzenia ze względu na szkodliwy azbest.
Dziwna jest historia Beverly Eckert.
Jest dużo dziwnych faktów.

ocenił(a) film na 7
Bonus

Mówisz kupa manipulacji bo nie znasz odpowiedzi na te pytania proste. Dalej wierzcie w bajkę o paszporcie znalezionym w gruzach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones