PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 057
ocen
6,1 10 1 37057
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

To przecież robota George'a W Busha i Davida Rockefellera i nie trzeba być specjalnie bystrym żeby dojść do tego, że ta cała wojna w iraku jest stworzona i finansowana przez TYCH SAMYCH LUDZI w celu zastraszenia społeczeństwa. Usa to największy agresor naszych czasów, Polska niestety idzie tą samą drogą, poszliśmy napadać na inne kraje i prowadzić z nimi wojnę bez racjonalnego powodu z całą tą hołotą z nato, pod pretekstem walki z terroryzmem. Tylko jest jeden problem - największym terrorystą jest właśnie usa. Obama kontynuuje politykę poprzednika, ten kraj już dawno nie jest rządzony przez "prezydentów" tylko przez marionetki międzynarodowych bankierów banku rezerwy federalnej, który, jeśli chodzi o pieniądze posiada ABSOLUTNĄ AUTOKRATYCZNĄ WŁADZĘ nad narodem amerykańskim a pośrednio i nad resztą świata. Cały nasz system jest zły do szpiku kości bo opiera sie na lichwie w najczystszej postaci, która w efekcie prowadzi do zadłużenia. szefem Narodowego Banku Polskiego mianuje się członka komisji trójstronnej, którego głównym zadaniem jest zadłużyć nas Polaków na kolejne pokolenia. ah ta nasza kochana Unia, jeszcze kilka lat temu byliśmy potęgą w produkcji statków dzisiaj niestety wszystko zamknięte, mało kto wie ale byliśmy producentem nr 1 w Europie. Paradoks jest taki, że polska to całkiem bogaty kraj, tragicznie zarządzany przez aktualnie juz (nie)nasz (nie)rząd, A ten cały kryzys to żeby zobaczyć w pełnej krasie wcale nie trzeba sie zaglebiac w ekonomie. Co ciekawe ze wszystkie kraje borykają się z takimi problemami po wstąpieniu do Unii Europejskiej. Grecja bankrutuje, Węgry , Portugalia, Hiszpania, komuś najwyraźniej zależy żeby zadłużyć wszystkie możliwe kraje, dłużnik łatwo staje sie niewolnikiem globalnej władzy . To są fakty skondensowane wręcz. Po prostu ten nasz cały system to świetne narzędzie do okradania ludzi i generowania niekończącego się długu. to prywatne banki tworzą pieniądze a nie rząd Usa czy banki centralne( cóż za ironia losu, centralny bank Stanów Zjednoczonych jest PRYWATNYM bankiem, od którego rząd Usa nie czerpie ale pożycza pieniądze na PROCENT ). Co to ma wspólnego z wojną w Iraku? Wszystko. To nic innego jak tylko zastraszanie społeczeństwa wojnami i "terrorystami", którzy dokonali "zamachu" w Nowym Jorku czy też "zamachu" w Madrycie, społeczeństwo w efekcie będzie się domagać odebrania swojej wolności co umocni globalną władzę. Dziękuję, skończyłem. Ale nie...wy nie wierzycie w "Teorie spiskowe". Możecie wierzyć albo nie w tą całą "wojnę w Iraku", "zamach terrorystyczny 11.09", zróbcie z tym co chcecie.

ocenił(a) film na 2
zac_efron_to_debil

"komuś najwyraźniej zależy żeby zadłużyć wszystkie możliwe kraje, dłużnik łatwo staje sie niewolnikiem globalnej władzy "

to chyba oczywiste że kazdy by tak cchciał tyle że amerykanie wprowadzają w kryzys cały świat REGULARNIE

"centralny bank Stanów Zjednoczonych jest PRYWATNYM bankiem, od którego rząd Usa nie czerpie ale pożycza pieniądze na PROCENT"

o to ciekawe....

" zastraszanie społeczeństwa wojnami i "terrorystami""

to tacy ludzie jak ty zastraszają społeczeństwo, i dzięki takim ludziom jak ty w ameryce codziennie dochodzi do strzelanin bo ludzie boją się rządu, i nie chcą dać sobie odebrać broni.

to powszechnie wiadomo że wojny na wschodzie to jeden wielki pic na wode.

ale jedno przyjmij do wiadomości
dwie wieże WTC zawaliły się zgodnie z prawami fizyki.

zac_efron_to_debil

Hahahaha....wróc na drzewo i dokończ ewolucję. Przez ciebie zaczęłam już wątpic w Darwina. Niektórzy małpami byli,są i pozostaną. Co do filmu-świetny, A jeśli chcesz omówic powody tragedii,rzekomej intrygi George'a Busha,to nie to forum.

użytkownik usunięty
pola1212

No i tą wypowiedzią poważnie się kompromitujesz, gdyż ewolucja nie mówi, że człowiek powstał od małpy.

zac_efron_to_debil

Jak dla mnie to trochę za dużo tego upchałeś w jednym. Gdy przedstawiasz komuś tzw. "teorie spiskowe" to nie rzucaj wszystkiego na raz bo uznają cię za świra. Ja ze swojej strony polecam tym co nie widzieli film Zeitgeist (można obejrzeć na google video) szczególnie polecam właśnie część poświęconą WTC i nie chodzi o to żeby od razu przyjmować wszystko jako jedyną słuszną prawdę ale o to żeby zmusić się do refleksji i przemyśleć niektóre rzeczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pablo75

Możesz mi powiedzieć co jest zabawnego w mojej wypowiedzi? Tajne Stowarzyszenia takie jak Bilderberg czy Komisja Trójstronna pracują dla Davida Rockefellera który chce mieć rząd światowy. Jak myślisz, co robi 300 najbardziej wpływowych ludzi polityki, biznesu i wojska przez 3 dni za zamkniętymi drzwiami strzeżonymi przez uzbrojonych po zęby ochroniarzy? Bo chyba nie piją herbatki i nie puszczają baloników.

zac_efron_to_debil

Nie denerwuj się ;p
Jełopów zawsze będzie więcej, niż ludzi którzy starają się poznać coś więcej.
No ale, damian_k-91 ma rację, za dużo naraz ;] Ludzie muszą uświadamiać sobie takie rzeczy stopniowo. Głupio naraz odrzucić to w co się wierzyło przez całe życie i zdać sobie sprawę, ze to były kłamstwa. Krok po kroczku ;p

safir14

Ale Wy ludzie jesteście głupi... Nie wiem jak można jeszcze wierzyć w te brednie że WTC same się zawaliły i to w dodatku zgodnie z prawami fizyki, to fajnie znacie się na fizyce :D. Żyjcie dalej w ułudzie że to był atak terrorystyczny i nie jest tworzony żaden rząd światowy, w którym będziemy wszyscy mieć przerypane, bo to właśnie teraz się tworzy! Od tego jest grupa Bilderberg z tym swoim kartelem bankowym na czele, z resztą to widać gołym okiem, tylko nie chcecie w to wierzyć. Dajcie się dalej tak nabierać, z pewnością nie jesteście rozwiązaniem problemu, tylko go pogłębiacie przez swoją ignorancję.

ocenił(a) film na 4
igi31

Z ciebie taki sam geniusz jak i założyiel tematu. Naoglądaliście sie Zeitgeista i teraz jazdę robicie.
Do innych forumowiczów:
Nie krytykujcie az tak mocno tych ludzi, to nie ich wina że walą te teoryjki spiskowe, po prostu naoglądali sie ścierwiastego dokumentu i małppują.
Nie jedź cie ich za te teorie bo ich nie wymyślili, tylko ciśnijcie ich za głupotę, bo trzeba być po prostu głupim, żeby nie mieć dystansu do pewnych rzeczy

ocenił(a) film na 4
zac_efron_to_debil

Nie wiem czy mądrze mówisz o wtc ale przypuszczam że nie wystarczy zobaczyć twój tragicznie debilny nick

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
zac_efron_to_debil

weź juz nic nie mow.

ocenił(a) film na 6
zac_efron_to_debil

http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96Ay0

użytkownik usunięty
KyloLoko

zajebisty film.....polecam wszystkim niedowiarkom i nie tylko, aby pogłębili swą wiedzę na temat, który nas wszystkich dotyczy..

użytkownik usunięty
zac_efron_to_debil

masz rację...niech ludzie dowiedzą się kim był Rockefeller,jak postępował z ludzmi pod koniec 19 wieku aby dojść do potężnych pieniędzy i władzy, zniszczył wszystkich swoich konkurentów doprowadzając ich do bankructwa, w tym swojego jednego z braci bo nie chcieli być jego podwładnymi... od tego trzeba zacząć, żeby zrozumieć,że w obecnych czasach polityka USA prowadzona jest w podobny,ba w identyczny sposób co działalność Rockefellera w tedy... wniosek? - w obecnych czasach,żyje wnuk tego pana, który pociąga za sznurki, na końcu których jest rząd USA.....otwórzcie oczy ludzie.

użytkownik usunięty
zac_efron_to_debil

Ja widzę to tak:
W pentagon nie zajebał żaden samolot, a najlepszym przykładem na to jest film, a raczej KLATKA VIDEO(!!) z kamery przy pentagonie, na której widać wielkie BOOM i nic poza tym. Wystarczyłoby 10 klatek a my byśmy poznali prawdę, gdyż ukazałoby nam się coś co wygląda jak rakieta a nie jak samolot.

http://www.youtube.com/watch?v=JwoP8otTgDk

Teorie Spiskowe? Owszem, większość z nich to żenada nastawiona na zysk. Papka dla ludzi którzy czują się oglądając ten pseudo-naukowy bełkot po prostu "mądrzejsi" i "oświeceni". Nie zmienia to faktu że niektóre teorie są tak solidnie przeanalizowane, że tylko głupiec mógłby im zaprzeczyć. Tak jest właśnie w przypadku 911.

Ja osobiście wiidzę konkretny cel, widzę reakcję ludzi na zamachy (ogromny gniew i nienawiść mas - mas które pod wpływem tych podstawowych bodźców łatwo nakłonić do głosu "ZA" wojną z "terroryzmem", a raczej wojnie o wpływy i ropę.

Ludzie mają jednak w sobie ignorancję, wolą wierzyć w papkę którą sprzedaje im rząd i media, a przy tym zamykają się w swoim małym światku. Ci zaś co myślą samodzielnie, są ogłupiani przez takich socjalistUF-humanistUF-racjonalistUF typu pola1212 czy sdc. Jeżeli zaś mówimy tu o małpach i ewolucji naszego gatunku, to warto dodać że lukę między małpą człekokształtną a homo sapiens wypełnia właśnie ogłupiała czerwona hołota, która kreuje swoje "jedyne i słuszne" poglądy na takich serwisach jak ten. Co zresztą zawsze pozostawia po sobie niesmak i rozczarowanie myśleniem, a raczej jego brakiem u mych rodaków. Smutne jest że pod pretekstem niby-racjonalizmu podpisują się humaniści po prywatnych studiach i smutne jest, że skreślacie kogoś po jego pisowni, zapominając o tym że poprawna polszczyzna i jej nauka jest irracjonalna sama w sobie, gdyż celem pisania jest to, aby druga osoba to zrozumiała, a nie aby jej się ów tekst kówa PODOBAŁ - rotfl.

A wracając do sedna sprawy, czyli filmu...

Mój stary podsumował to tak: "nie ma to jak robić bohaterów z bandy idiotów", bo jak nazwać kogoś kto chcąc pomóc doprowadza do śmierci swojej i własnych rodaków - mam tu na myśli tą całą "akcje ratunkową", która więcej zaszkodziła niźli pomogła. Nie chcę wyjść na sukinsyna, ale takie są fakty. Filmu nie oceniam bo oglądałem go dobry rok temu i nie dobrnąłem do końca (3 liga).

Pozdrawiam i liczę na jakieś komentarze, dodam jednak że jeżeli współrozmówca wykaże się brakiem mózgu to nie powinien liczyć na mą odpowiedź.

Widząc takie wypowiedzi jak ta odzyskuje nadzieję w rodaków. Bardzo mnie cieszy fakt, że są jeszcze ludzi potrafiący używać mózgu nie tylko do mieszania z błotem ludzi o odmiennych poglądach. Z wypowiedzią zgadzam się całkowicie, sam bym tego lepiej nie ujął. Dodam tylko, że największą tragedią analizy wydarzeń z 9/11 jest przypięcie jej łatki teorii spiskowej co na starcie podważa jej autentyczność, a wśród samozwańczych "racjonalistów" wywołuje śmiech. Pozdrawiam myślących.

ocenił(a) film na 4
damian_k-91

Spoko, racja, nie można wszystkiego nazywać teoriami spiskowymi, tyle że gdybając i spekulując., na czym my się właściwie opieramy? Na tym, co media przedstawią? Nie bądźmy śmieszni, media nie są niezależne, bo albo są sterowane albo ich kierunek jest zależny od zysku, sensacji i możliwości zarobienia kaski. Karmią nas tym czym chcą, wymyśdlając po kolei co inne materiały dokumentalne, jak ten z linku zapodanego wyżej na y-tube. A gość, który założył ten temat, swoją wypowiedź prawie żywce zerżnął z marnego, lewackiego dokumentu Zeitgeist. A propos wysyłania przez Polaków żołnierzy do Iraku, to w ogóle o czym my tu mówimy, że pomagamy sojusznikowi? Amerykanie mają nas w dupie tak samo jak i pani Merkel, więc jak słyszę, że jesteśmy wielkim sojusznikiem USA czy mamy świetne układy ze Szwabami to pusty śmiech mnie ogarnia i pytam się jak można być tak naiwnym jak nasi politycy, no chyba, że po prostu mydlą oni oczy naszemu społeczeństwu.

huo_sanchez

Prawdę piszesz. Było by niesłychanie naiwne z naszej strony gdybyśmy wierzyli w niezależne media. Ale jest jeszcze internet, który mimo prób przejęcia nad nim kontroli nadal zachowuje względną suwerenność. Oczywiście i on zawiera sporo treści stronniczych czy manipulacyjnych ale nadal mamy szansę wśród wszechobecnego szamba dokopać się do czegoś ciekawego. Zagrożeniem internetu jest tylko fakt, że niektórzy kształtują swoje poglądy na podstawie tylko na jednego filmiku obejrzanego w sieci. Człowiek powinien nade wszytko myśleć, próbować spojrzeć na niektóre rzeczy obiektywnie, analizować związki przyczynowo-skutkowe. Jeśli zamiast tego będziemy łykać papkę, którą karmią nas mass media to no cóż... może kiedyś na prawdę obudzimy się z chipami wszczepionymi pod skórę? ;)

ocenił(a) film na 4

Ciekawa teoria z luką między małpami a homo sapiens. Naprawdę słowa uznania za pomysł ;))

ocenił(a) film na 4
zac_efron_to_debil

Brawo, Brawo i jeszcze raz Brawo...
Kolejny... kretyn czy naiwniak (???), który naoglądał się Zeitgeista i łyknął wszystko jak pelikan
Czytając twoje wypociny żywcem zerżnięte z tego spiskowego dokumentu miałem wrażenie że drugi raz oglądam ten sam film. Żenada i kompromitacja ziomuś.
Banki federalne zawsze rządziły, ale proponuje ci pooglądaj dalej Zeitgeista, na pewno zmądrzejesz
Weź sie ogarnij i zacznij myśleć a nie tylko małpować lewaków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones