PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 037
ocen
6,1 10 1 37037
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

JN

ocenił(a) film na 3

W pewnym momencie walczylem razem z nimi zeby nie zasnac.

ocenił(a) film na 2
ZmijRoda

Hahaha, chyba najlepsze podsumowanie tego filmu! :D Chociaż mnie od snu ratowały salwy śmiechu spowodowane pompatycznością upchniętą w każdą sekundę filmu. Czy choćby informacja podana po jego zakończeniu, że pan X grany przez Shannona odbył dwie tury w Iraku, tak jakby Irak miał coś wspólnego z WTC :D

ocenił(a) film na 7
KaldtDverg

Oto chodzi, że Pan X był już wcześniej w Marins, a później przez swój nałóg wyleciał. Poszedł na odwyk, gdzie zrozumiał, że najważniejsze dla niego jest ratowanie/pomaganie innym.
P.s. Gdybyś trochę uważniej oglądał film, pewnie dałbyś wyższą notę.

ocenił(a) film na 5
ZmijRoda

Popieram :D .Obejrzałam raz.Co prawda film nie jest aż taki zły,ale nudny na pewno ;).

ocenił(a) film na 3
ZmijRoda

Dobrze powiedziane ;) .Prawdę powiedziawszy,to sam temat już nie zaskakuje,a co dopiero fabuła...PRZEWIDYWALNA! Od momentu,gdy zostali zasypani wiedziałam,że się uratują ;] .
Pozdrawiam :)

ZmijRoda

Ja tak samo. Miałam nadzieję na dobry film, ale od momentu kiedy utknęli pod tymi gruzami było strasznie nudno.

użytkownik usunięty
Dora132

10 lat się zbierałem do obejrzenia tego filmu, spodziewałem się czegoś na wzór pisowskiej wersji smoleńska, nie było jednak tak źle.

ocenił(a) film na 4

Nie było tak źle, bo to była wersja Anodiny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones