PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 057
ocen
6,1 10 1 37057
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

Otóż niedawno byłam na filmie w kinie. Jak to zwykle bywa przed seansem obejrzałam jeszcze pare zwiastunów, w tym jeden zapowiadający film: ,,World Trade Center'' . Po powrocie od razu zaglądnęłam do Filmwebu i jak się okazało zwiastunu, który miałam okazję oglądać w kinie nie ma na Filmwebie. Po obejżeniu wszystkich zapowiedzi ,,World....'' na Filmwebie uznałam, że tak: w kinie pokazali mi bardziej jakiś film sensacyjny typu ,,Strażnik'' czy Mission Impossible'' zaś zwiastun na Filmwebie zapowiada film o prawdziwej katastrofie ludzkiej i tragedii i tak ma być i myślę, że wielu ludzi po obejżeniu zwiastunu kinowego, czyli tego co ja oglądałam zrezygnuje z tego filmu.A wy jak myślicie??Ten film to będzie ekranizacja gdzie ujżymy to co przeżyli ludzie z 11 września, katastrofę, uczucia,oraz momenty gdzie nie będzie można nie uronić choć jednej łzy czy film z chmarą efektów specjalnych pokazujący nam jedynie przebieg tragedii i nic więcej??

asiunia456

Mam nadzieję, że coś pomiędzy. Bez wielkiego patosu ala Armageddon Michael'a Bay'a.
A co zobaczymy to tylko w kinie się da zobaczyć.
W paru innych tematach też się na ten temat wypowiadam.
A co do łez to na pewno będą momenty gdzie będzie się cisła na policzek. Czy to żle?
Nie, uważam że nie tylko przy tym patosu nie trzeba.
Choć jest ktoś w innym temacie kto uważa że skoro mam takie zdanie, to chyba jego zdaniem znaczy, że się nie po prostu nie znam, albo że nie rozumiem... albo coś w tym stylu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones