PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 057
ocen
6,1 10 1 37057
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

Jak to możliwe, że strażacy podczas akcji ratunkowej chodzą sobie spacerkiem? Doskonale wiedzieli co się stało i w mniej więcej jakiej sytuacji znajdują się ludzie w obu budynkach. Powinno się za nimi kurzyć, a tymczasem cała "akcja" wyglądała jak zakupy w towarzystwie dobrych kumpli. Wózek ze sprzętem wypadałoby po prostu zamienić na sklepowy, zamienić ciuchy i usunąć panikujących ludzi.

Wydaje mi się, że normalnie straż działa szybciej w przypadku zdejmowania kota z drzewa. Co się stało, że w filmie, mając ratować tysiące ludzi straż tak to bagatelizuje? Film jest przecież oparty na faktach, a nie sądzę, żeby w rzeczywistości (o zgrozo!) tak się ociągali. Z relacji telewizyjnych widać, że właściwie każdy robił co mógł, dlatego nie potrafię zrozumieć tej absurdalnej sytuacji.

To proste- wiadomo że realnie by się tak nie ociągali, ale musieli jakoś przedłużać ten film. Dla mnie ten film to masakra, daje 3/10 za Nicolasa, a akcja filmu jest wg mnie do kitu- cały czas przeciągają- nie da sie tego oglądać
komercja komercja komercja- śmieci

ocenił(a) film na 6

Moze to naiwne wytlumaczenie ich zachowania, ale Stone chyba ukazal strazakow w sposob metaforyczny:) Jako pewnych siebie rutyniarzy, ktorzy jada do plonacego wiezowca. Nie wiedza przeciez, ze budynek moze sie doslownie za chwile zawalic, nie zdaja sobie sprawy z pwoagi sytuacji. Strazacy sa personifikacja USA - niekwestionowanego wowczas mocarstwa, ktoremu rzekomo nic i nikt nie zagraza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones