PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 057
ocen
6,1 10 1 37057
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

11.09.2001- wydarzenie, które zmieniło świat na zawsze... Moim zdaniem genialny materiał na film, choć słowo "genialny" w tym przypadku jest chyba niestosowne. Zamiast poruszającego obrazu, mamy zaledwie filmik, który jest pełen wzniosłych słów, powodujących raczej uśmiech niż łzy wzruszenia. Po tym reżyserze spodziewałam się wiele więcej. Szkoda, naprawdę szkoda, że nie udało się nakręcić poruszającego filmu, którym rzeczywiście oddano by hołd wszystkim ofiarom. Moim zdaniem na plus można ocenić jedynie grę aktorską - Cage nie zawiódł.

marytheblue

nastawiłam się na to że będzie to całkiem fajny film ale już po 5 min oglądania wszystko mnie wkur... a Cage przede wszystkim... strasznie nudny aż mi się spać chciało:/ no jednym słowem klapa. szkoda czasu na niego:P

ocenił(a) film na 8
Anita18

Nastawiłem się na to, że może to być nudny film (cała akcja to faceci gadający do siebie pod ziemią), ale już po kilkunastu minutach siedziałem wpatrzony w ekran. Film budzi emocje, trzyma w napięciu, pobudza do dyskusji - na pewno nie szkoda czasu na niego :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones